10 nejlepších webů o podlahách

Informovaný zákazník je pro nás dobrý zákazník, neboť se v problematice podlah dobře orientuje, ví co chce a proč to chce. Projeví-li informovaný zákazník zájem o moderní podlahy, nemusíme se příliš zabývat jeho motivací, srovnáváním výhod a nevýhod různých druhů podlah a obecnými informacemi. Můžeme rovnou přejít k technickým a ekonomickým aspektům konkrétní nabídky, což šetří čas zákazníka i našich specialistů na podlahy. 

Proto jsme pro Vás vybrali z našeho pohledu 10 nejlepších webů o podlahách, na nichž najdete podrobné informace o všech druzích podlah a podlahových krytin. Naši podlaháři Vám doporučují navštívit tyto stránky a seznámit se podrobně s problematikou podlah dříve, než se rozhodnete jednat o realizaci Vašeho záměru.

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde jsou nejlépe zpracované informace o podlahách :

  1. http://www.az-podlahy.cz/ – nezávislý internetový časopis se zaměřením na podlahy a jejich využití v interiérech. Naleznete zde mnoho užitečných informací a tipů jak pro odborníky, tak i pro uživatele podlahových materiálů. Ideální pro každého, kdo ještě není rozhodnut pro konkrétní podlahu a potřebuje hodnověrné infomace.
  2. http://www.stavarina.cz/ – nezávislý web nabitý praktickými informacemi o stavebnictví. Najdete zde cenné informace o doporučené skladbě podlahy a postupech k její realizaci vlastními silami, anebo pro kontrolu kvality práce profesionálního dodavatele.
  3. http://www.isk.cz/ – nemáte-li jasnou představu o budoucí podobě Vašeho interiéru anebo nejste odborníci na výběr podlahy, je pro Vás tento web nejlepším místem pro nastoupení cesty k prakticky navrženému a profesionálně zhotovenému interiéru od A do Z. Zkušení odborníci Vás provedou bezpečně od návrhu až k výsledné realizaci nejen podlahy.
  4. http://www.jrdecor.cz/ – webové stránky firmy JR Decor s komplexní nabídkou všech druhů podlah i podlahových krytin. Užitečnou pomůckou na webu je inteligentní vyhledávač podlah, umožňující rychlé nalezení vhodné podlahy podle zadaných parametrů.
  5. http://www.barkotex.cz/ – nabídka podlah firmy Barkotex, obsahující kvalitní dřevěné, laminátové, vinylové a PVC podlahy, ale také například Marmoleum a koberce. Její specialitou je především široký výběr vinylových podlah, vhodných do domácností i frekventovaných komerčních prostor.
  6. http://www.kpp.cz/ – web renomované podlahářské firmy Kratochvíl parket profi, s.r.o., zaměřený především na širokou nabídku tradičních dřevěných podlah a kvalitních laminátových podlah a oblíbených vinylových podlah prověřených značek Kährs, Bauwerk, Solidfloor, Witex nebo DESIGNline.
  7. http://www.podlahysuper.cz/ – přehledně zpracovaný internetový i kamenný obchod s podlahovými materiály. Jádro nabídky tvoří dřevěné podlahy, laminátové podlahy a podlahy z PVC. Firma nabízí pokládku podlah v celé České republice s dovozem vybraných materiálů.
  8. http://www.podlahy-sestak.cz/ – podlahářská firma Podlahy Šesták s výhradní orientací na dřevěné podlahy z masívu i z lamel či parket a laminátové podlahy Balterio. Uvažujete-li o podlaze převážně z přírodních materiálů, naleznete zde vše pod jednou střechou včetně odborného poradenství a podlahářských služeb.
  9. http://www.supellex.cz/ – široký sortiment podlahových materiálů ze dřeva, laminátu, PVC, ale i podlahoviny linoleum a umělý trávník. To vše nabízí dodavatel podlah Supellex zákazníkům a podlahářským firmám v celé ČR. Na nabídku podlahovin navazuje prodej podlahářského nářadí a profi vybavení včetně videoukázek jejich použití.
  10. http://www.magnumparket.cz/ – specializovaný výrobce s prodejce kvalitních dřevěných podlah Magnum, které jsou na českém trhu považovány za etalon kvality za dobrou cenu. Web nabízí i funkci webového on-line návrhu interiéru prostým naklikáním barevného ladění podlahy, stěn a nábytku. Převeďte Vaši představu do viditelné reality a vyberte si nejlepší kombinaci vzorů a barev.

Zpět

Komentáře

Nic nenalezeno

Přidat komentář