Podlahy eKomplex – kvalita zaručená zkušenostmi profesionálních podlahářů

Vzorník podlah

   Vybírejte podlahy z kolekce nejprodávanějších typů podlah z osvědčených materiálů, jejichž kvalitu prověřili naši profesionální podlaháři u stovek zákazníků.

   Seznamte se s jednotlivými druhy podlah i s druhy koberců, s nimiž mají naši podlaháři a zákazníci dobré zkušenosti.

   Nechejte si poradit od našich specialistů na podlahy a podlahové krytiny, která podlaha je nejvhodnější pro Váš pokoj, anebo zkonzultujte zdarma Váš záměr s našimi podlaháři.


Průvodce výběrem podlahy – ceník a katalog kvalitních podlah

Dřevěné podlahy DŘEVĚNÉ PODLAHY

Katalog dřevěných podlah, ceník dřevěných podlah … Podlahy pro ty, kteří chtějí mít doma kus přírody. Skvělé vlastnosti podlah z přírodního dřeva ocení i prakticky založení lidé. Seznamte se s výhodami, které dřevěné podlahy nabízejí. Tradiční podlahy z dřevěného masívu uspokojí příznivce klasických interiérů a majitele historických objektů .

Parketové podlahy PARKETOVÉ PODLAHY

Pryč je doba, kdy byly dřevěné parkety považovány za druhořadé podlahy typické pro panelákové bydlení. Dnes zažívají parketové podlahy svoji renesanci a patří k nejžádanějším druhům podlahovin. Výhodou je nejen luxusní vzhled, ale také téměř nekonečná životnost díky možnosti renovací. Předkládáme katalog a ceník parketových podlah z přírodního dřeva.

Laminátové podlahy LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Moderní laminátové podlahy splňují téměř všechny představy o útulném bydlení a bezproblémovém provozu domácnosti. V důležitých parametrech překonávají tradiční podlahy z přírodních materiálů, navíc lze laminátové podlahy vybírat z nekonečného množství dekorů a povrchů. Pokládka laminátové podlahy je záležitostí několika hodin bez prachu a hluku.

linoleum marmoleum LINOLEUM

Desítky let jsme znali pod pojmem linoleum levné panelákové krytiny z PVC, které vlastně linoleem nikdy nebyly. Tradiční linoleum je produktem čistě přírodním, jehož obchodní úspěch pramení nejen z podstaty materiálu, respektujícího kladný vztah k přírodě, ale především z výborných užitných vlastností této podlahové krytiny. Typickým představitelem je zejména Marmoleum.

korkové podlahy KORKOVÉ PODLAHY

Podlahy z korku jsou skvělou volbou pro všechny, kteří rádi chodí doma naboso bez papučí a bot. Kvalitní korkové podlahy jsou nejen měkké a příjemné na dotek, mají také výborné tepelně izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Nákup korkové podlahy nezatíží výrazně Váš domácí rozpočet a její pokládka je rychlá a snadná.

bambusové podlahy BAMBUSOVÉ PODLAHY

Podlahy z bambusu vynikají exotickou krásou a vůní Asie, důvodem pro jejich pořízení však bude zejména jejich vysoká mechanická odolnost a tvrdost bambusové podlahy. Díky těmto vlastnostem se výjimečně hodí například do kancelářských provozů nebo restaurací, dětských heren, frekventovaných recepcí a hotelových chodeb.

vinylové podlahy VINYLOVÉ PODLAHY

Podlahy z PVC jsou moderním podlahovým materiálem, u něhož si lze libovolně vybrat barvu, vzor, tvrdost, tloušťku, strukturu povrchu. Vinylové podlahy napodobují věrně přírodní materiály, jako je dřevo, kámen, sláma, dlažba, anebo nic neskrývají a dokážou být samy sebou tam, kde by jiný materiál neobstál – sportovní haly a tělocvičny, mokré prostory, hotely…

Koberce KOBERCE

Patří mezi tradiční podlahové krytiny, nabízející vlastnosti, kterých klasické podlahy nemohou dosáhnout. Zejména příjemný pocit při chůzi bosou nohou, hebkost a schopnost tlumit hluk kroků, jakož i výrazný vliv na akustické i tepelně izolační vlastnosti místnosti – to vše dělá z koberců podlahovinu určenou především pro náročné zákazníky.


Podlahy lze položit různými způsoby

Plovoucí podlahy PLOVOUCÍ PODLAHY

Většina zákazníků si dnes nepřeje zatěžovat své bytové návyky a pohodlí nadměrným stavebním ruchem. Ne každý je navíc rozhodnutý pořizovat si podlahy na věčné časy a rád si ponechá možnost pozdější změny za podlahu jinou. Pro tyto zákazníky jsou plovoucí podlahy jako stvořené – pokládka plovoucí podlahy je pro naše podlaháře prací na jeden den.

Lepené podlahy LEPENÉ PODLAHY

Podlahy lepené po celé ploše jsou výhodné všude tam, kde se plovoucí podlahy setkávají s riziky. Lze je zatížit těžkým nábytkem, nevznikají u nich dilatační posuvy, jsou mnohem tižší při chůzi, odolnější proti zatečení tekutin do spár a díky jejich pevnému uchycení k podkladu mají také delší životnost. Lepené podlahy jsou vhodné pro ty, kdo to s podlahou myslí vážně.

Podlahy na roštech PODLAHY NA ROŠTU

Podlahy připevňované k roštu jsou výhodné všude tam, kde není výhodné zarovnávat podklad nivelační stěrkou, nebo kde je mezi podkladem a podlahou příliš mnoho prostoru – typickým příkladem jsou půdní vestavby, venkovní terasy, křivé podlahy starších domů apod. Jsou výhodné také tam, kde se spolu s podlahou plánuje podlahové vytápění.