Dřevěné parkety-parketové vlysy 


 Jsou podlahy, u nichž je odolnost a životnost tím hlavním, co od nich očekáváme. Snoubí-li se funkčnost s vůní přírodního dřeva, stačí to mnohdy samo o sobě k podvědomému pocitu dokonalosti. Zvlášť když se jedná o dřevo hladce opracované a odrážející lakovaným povrchem světlo jako obrovské zrcadlo…

Parkety z vlysů – praktičnost a odolnost nade vše

 Parketové vlysy (palubky) jsou vhodné všude tam, kde jsou nejdůležitějšími vlastnostmi podlahy mechanická odolnost a dlouhá životnost. Typickými aplikacemi jsou podlahy do tělocvičen, tanečních sálů, společenských místností, chat, ale také obytných domů.

parkety - vlysyParketové vlysy se vyznačují 3-vrstvou, lepenou konstrukcí, kde jsou jednotlivé vrstvy dřeva položeny křížem přes sebe. Tímto je dosaženo vysoké tvarové stálosti parketových vlysů a mechanické odolnosti. 

Povrch správně položené vlysové podlahy je po odborném přebroušení a nalakování dokonale rovný a hladký bez nejmenších výškových přesahů, ale zároveň si zachovává průžnost dřeva.

Zároveň je správně položená podlaha z vlysů díky přesahům dřážky a pera, vhodně zvolenému laku a nivelaci podkladu voděodolná a snadno udržovatelná jak suchou, tak i vlhkou úklidovou metodou.

 

 


Prodáváme a pokládáme dřevěné parketové podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník parket a ceník parketových podlah 


 

Nezničitelnost vlysové podlahy

Nezanedbatelnou výhodou vlysové parketové podlahy je opakovaná renovatelnost podlahy a její rozebíratelnost – vlysy lze nejen znovu přebrousit a nalakovat, ale v nouzi poškozené jednotlivé kusy vlysů i vyměnit za nové.

 

Podmínkou kvalitní pokládky parket z vlysů je perfektní podklad

Podmínkou pro splnění všech výše uvedených vlastností podlahy z vlysů je pečlivá příprava rovného podkladu ať již nivelací podkladového betonu, nebo instalací nivelačního podkladového roštu. Tato práce vyžaduje nejen správně zvolený technologický postup, ale také značné zkušenosti a moderní nástrojové vybavení. Proto nedoporučujeme montáž parketové podlahy svépomocí

 

   


 

Pokládka dřevěných parket – vlysů

Naše podlahářství provádí prodej a odbornou pokládku dřevěných vlysových parket z kvalitního dřeva. Poradíme Vám při výběru vhodného materiálu a seznámíme Vás se způsobem údržby Vaší nové vlysové podlahy, aby se z ní jednou mohli těšit i Vaši potomci.

Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku, o kterou si můžete právě nyní pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.


 

Chci nabídku vlysové parketové podlahy a její pokládky

 


Tuto stránku hledáte nejčastěji pod názvy

Parkety, vlysy, parketové vlysy, podlahy z vlysů, podlahy z parketových vlysů, pokládka podlah, pokládka vlysů, podlaháři, podlahářství, podlahárstvo, podlahárstvá, kladenie podláh, montáž podlah z vlysů, kladení parket z vlysů