oBydleni.cz

Seznam článků
last updated: 01.19.2020 15:12:47
 • Malování podle čísel jako dekorace do bytu i zábava
  Malování je perfektní způsob, jak trávit volný čas, protože je to koníček, u kterého se dokonale odreagujete a aspoň na chvíli zapomenete na každodenní starosti. Velkou výhodou je, že je to koníček, který může dělat opravdu každý. Někdo sice namítá, že neumí malovat, ale když budete malovat podle čísel, tak žádný talent potřebovat nebudete.
 • Péči o dřevěný nábytek zvládnete hravě i sami
  Voňavý, hezký a pevný. Přesně takový je nábytek z masivu, který je mezi lidmi stále oblíbenější. Ačkoliv si za něj připlatíme, máme jistotu, že půjde o kousek nábytku, který vydrží opravdu dlouhá léta a s velkou pravděpodobností jej budou užívat ještě i vaše děti. Víte ale, jak o takový nábytek pečovat?
 • Terasa jako útulná součást vaší zahrady
  Terasa patří k nejvíce navštěvovaným místům každé zahrady. Bohužel, většina z nás ji postaví tak, aby byla dostatečně velká, popřípadě krytá před deštěm – a zde veškerá kreativita končí. Přitom i terasu můžeme vytvořit tak, aby se stala součástí jinak pěkné a udržované zahrady.
 • Bezodpadová domácnost? Jde to i po malých krůčcích
  Stává se vám v poslední době to, že vám již objem vaší popelnice nestačí? Chtěli byste produkovat méně odpadu, a tím pomoci své planetě? V tom případě jste na správném místě. K redukci odpadu v domácnosti totiž stačí málo. Nemusíte hned sahat po radikálních řešeních. I když by každý z nás zredukoval produkci odpadu jen minimálně – při počtu osob v naší republice by šlo o obrovské množství ušetřeného odpadu.
 • Předsudky o dřevostavbách, kterým jste věřili, ale nejsou pravdou
  Bydlení v dřevostavbách je stále oblíbenější. Avšak i přesto se najde spousta zastánců klasických zděných domů, kteří ještě stále věří mnohým předsudkům, které se kolem dřevostaveb neustále točí. A my se dnes rozhodli, že vám některé z těchto předsudků vysvětlíme.
 • Jak upravovat vodu v bazénu
  Léto je téměř synonymem pro koupání a dovádění v bazénu. K tomu, aby k takovým vodním radovánkám vůbec mohlo dojít, je však třeba o vodu v bazénu pečovat. Výsledkem pak bude čistá a průzračná voda. Na co se tedy zaměřit, abyste si mohli chvil ve vodě užívat co nejdéle?
 • Účinky infrasauny na lidské zdraví vás mile překvapí
  Milujete saunování, ale chtěli byste vyzkoušet i něco jiného než jen klasickou finskou nebo parní saunu? A co třeba infrasaunu? Infrasauna funguje na principu ohřevu těla za pomoci infračervených paprsků, které tělo prohřejí již při teplotě mezi 45 až 60 stupni. Kromě toho, že nebudete muset pobývat v takovém horku jako u finské sauny, budete potěšeni účinky na vaše zdraví.
 • Vybíráme vstupní dveře aneb otázky, na které je dobré znát odpověď
  Vyznat se v nejrůznějších typech dveří může být problémem pro nejednoho z nás. Na co si musíme dát při výběru vstupních dveří pozor? Máme si koupit bezpečnostní vstupní dveře? Nejen na tyto otázky jsme pro vás dnes připravili odpovědi.
 • Ladící koupelna může vypadat naprosto dokonale
  V koupelně trávíme podstatnou část svého času – ať už ráno nebo večer, přesto však design této často malé, ale tolik potřebné místnosti, zanedbáváme. Dost bylo výmluv. Je na čase s tím začít něco dělat. Pokud se i vy pouštíte do rekonstrukce své koupelny, jsou tyto tipy jako dělané přímo pro vás.