Marmoleum Praha – souhra technologie a přírody

V době socialismu, bylo linoleum typickou levnou panelákovou podlahovou krytinou, charakterizující bydlení většiny „pracujícího lidu“. Ve skutečnosti tato plastová krytina byla za linoleum pouze vydávána a s pravým linoleem neměla kromě podobného vzhledu nic společného. Teprve posledních 20 let zákazníci objevují výjimečné vlastnosti plně přírodního podlahového materiálu, kterým je pravé linoleum vyrobené pouze z toho nejlepšího, co poskytuje samotná příroda. Typickým představitelem ekologického linolea je Marmoleum ® výrobce Forbo, které si získalo věhlas v celém světě. 


marmoleum - hra barev a světla

Proč právě Marmoleum

 • čistě přírodní materiál – min.ekologická zátěž
 • antibakteriologické – vhodné pro alergiky a astmatiky
 • příjemné při chůzi – tvrdé, ale pružné
 • dobrá hluková i tepelná izolace
 • dlouhověkost – až 50 let
 • mechanická odolnost a otěruvzdornost
 • nehořlavý materiál
 • nekonečný výběr vzorů a barev
 • snadná údržba – stačí hadr a voda

Marmoleum ® je čistě ekologická podlahovina výrobce Forbo. Jedná se o  linoleum vyráběné podle původních receptur z čistě přírodních materiálů. Jeho základ tvoří lněný olej, nášlapná vrstva je složena z pryskyřice, vápence a dřevité moučky. Směs je lisována na jutovou textilii. Barevnost dodávají podlaze Marmoleum ® ekologicky šetrné pigmenty.

Marmoleum se pokládá v pásech i jako plovoucí podlaha

Marmoleum ® se pokládá nejčastěji v pásech na voděodolnou dřevovláknitou desku s vrstvou korku. Firma Forbo dodává Marmoleum i ve verzi Marmoleum Click v deskách opatřených zámkem, které již korkovou vrstvu obsahují a lze je pokládat jako plovoucí podlahy.

Marmoleum – to je především ekologie a úcta k přírodě

Marmoleum je čistě přírodní materiálCo je nejdůležitější – v receptu chybí jakákoli umělá hmota. 

Podlahy Marmoleum jsou maximálně univerzální a praktické a díky možnosti libovolné aplikace barev nám umožňují nekonečnou variabilitu ve výběru vzorů a prostor k neomezené realizaci našich představ. V neposlední řadě naším hlasem pro Marmoleum ® přispíváme k ekologii naší planety. 


Prodáváme a pokládáme LINOLEUM těchto výrobců

Kliknutím na logo výrobce přejděte na vzorník podlahovin a ceník pro linoleum a Marmoleum ®


 Co zahrnuje služba Marmoleum Praha

Pokládka Marmoleum Praha

Naši podlaháři v Praze mají dlouholeté zkušenosti s pokládkou podlahy Marmoleum. Dovedou spolehlivě rozlišit mezi levnými nekvalitními materiály, které Marmoleum ® připomínají jen na první pohled, a originálem výrobce Forbo s garantovanými vlastnostmi podlahy.

Proto Vám rádi pomůžeme s výběrem podlahy Marmoleum, vhodného pro Vámi zamýšlený účel. Provedeme zakoupení podlahoviny a dovoz podlahy Marmoleum až k Vám domů kdekoli v Praze a ve Středočeském kraji.. Hlavní náplní práce našeho podlahářství je však odborná pokládka podlahy Marmoleum včetně demontáže a odvozu staré podlahoviny.Podlahy Okres Praha a okolí

Mapa
Podlahářské služby pro město Okres Praha a okolní obce zajišťuje podlahářství

Lino Praha, s.r.o.

Administativní sídlo:
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
IČ: 29038049


Provozovna: Okres Praha


Telefony

 Cenová nabídka pokládky podlahy Marmoleum rychle a pohodlně

 • V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku pokládky Marmoleum, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence, a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na dodání a položení Vaší nové podlahy z Marmoleum .
 • Materiál – podlahu Marmoleum ® v Praze či Středočeském kraji můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami.


Marmoleum Praha – dodáme, dovezeme a položíme Marmoleum kdekoli ve středních Čechách 

Rozměřit, poradit a spočítat přijedeme Marmoleum až k Vám domů …

Podlahářství Praha a Středočeský kraj

 
Podlahářství Oblast obsluhovaná našimi podlaháři – Praha a Středočeský kraj
Podlahářství Praha  Slaný, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Úvaly, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Velké Popovice, Beroun, Kladno, Čáslav, Kolín, Sázava, Kouřim, Český Brod, Nymburk, Poděbrady, Zruč nad Sázavou, Vlašim, Benešov, Dobříš, Rakovník, Roudnice nad Labem, Příbram, Sedlčany, Praha (Podlahy Praha)dispečink-podlahářství PrahaDispečink – Marmoleum Praha

Dispečink podlahářských služeb – požadavky na dodávky Marmoleum, pokládání Marmoleum a další podlahářské služby v Praze a ve Středočeském kraji.

TÉMA DOTAZU VOLEJTE PIŠTE

  Chci nabídku na …

 • dodávku / pokládku Marmoleum
 • renovaci původní podlahy
 • dodávku / pokládku koberce
 • jiný dotaz na podlahářské služby

poptávka podlahy praha

Pro dotazy na podlahářské služby využívejte prosím přednostně poptávkový formulář . Poskytnete takto našim podlahářům všechny potřebné informace, ušetříte čas a urychlíte tím zpracování nabídky či odpovědi na Váš dotaz . Všechny dotazy zaslané tímto dotazníkem systematicky vyřizujeme do 24 hodin, obvykle ale do půl hodiny od odeslání poptávky.


Provozní doba podlahářství – Marmoleum Praha

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Úterý 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Středa 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Čtvrtek 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Pátek 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Posílat dotazy dotazníky nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnu