Podlahářství EKOMPLEX

Laminátové podlahy Liptovský Mikuláš | Pokládka podláhKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši podlahári Slovenská republika

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

Laminátové podlahy Liptovský Mikuláš - estetika a praktickosť

Laminátové podlahy už dnes nie sú obyčajnou menejcennou napodobeninou kvalitných podláh z prírodných materiálov. Vývoj a technologické postupy dokázali povýšiť podlahy s laminátovou nášľapnou vrstvou na novú kvalitatívnu triedu, ktorá v mnohých smeroch prekonáva svoje prírodné vzory nielen takmer nekonečným výberom dekorov, ale aj svojimi úžitkovými vlastnosťami. Väčšina skôr známych nedostatkov laminátových podláh je už dávno minulosťou, naproti tomu ich výhody sa viac zdôraznili. Navyše voľbou laminátovej podlahy prispievame v prospech ekológii.


 

Pokládka laminátových podláh Liptovský Mikuláš

Pokládka laminátové podlahyPonúkame predaj, dovoz a pokládku laminátových podláh v Liptovskom Mikuláši a v Žilinskom kraji našimi našimi skúsenými podlahármi. Pokladáme laminátové podlahy plávajúcim aj lepeným spôsobom s dôrazom na čo najmenšie obmedzenie prevádzky v byte / firme, kde pokládka laminátovej podlahy prebieha.

  


Predávame a pokladáme laminátové podlahy týchto výrobcov

 

 Kliknutím na logo výrobcu prejdete na vzorkovník podlahovín a cenník laminátových podláh 


  

Pozor pri nákupe laminátovej podlahy

Položíme akúkoľvek laminátovú podlahu zakúpenú u nás i v iných obchodoch. Napriek tomu odporúčame využiť poradenských služieb našich podlahárov pred výberom novej podlahy. Na trhu sa objavuje veľké množstvo nekvalitných výrobkov a tiež v Liptovskom Mikuláši a v Žilinskom kraji možno ľahko zakúpiť laminátovú podlahu, nespĺňajúcu kritériá potrebné pre jej kvalitnú pokládku a bezproblémovú prevádzku. Často nie je cena laminátovej podlahy jediným ukazovateľom jej kvality a očakávanej životnosti. 

  

Podlahy Liptovský Mikuláš a okolie

Mapa
Podlahárske služby pre mesto Liptovský Mikuláš a okolné obce vykonáva podlahárstvo

Pavol Mello

Administratívne sídlo:
Jalovec 78, Jalovec
IČ: 37377078


Prevádzkareň: Liptovský Mikuláš


Telefony

  

Cenová ponuka pokládky laminátovej podlahy rýchlo a pohodlne

 • V pokoji a pohodlí Vášho domova posúdite našu ponuku laminátovej podlahy, Prípadne ju môžete porovnať s ponukami konkurencie, a ak Vám bude plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na dodanie a položenie Vašej novej podlahy z laminátu.
 • Materiál - laminátovú podlahu v Liptovskom Mikuláši či v Žilinskom kraji môžete výhodne objednať priamo u nás, prípadne si ho zaistíte sami.

 

 


 

 8 otázok (a odpovedí) pri rozhodovaní o laminátovej podlahe

 

 1. Chcete mať kvalitnú podlahu za rozumnú cenu? Cena laminátových podláh je zlomkom ceny podláh z prírodného materiálu - dreva, dlažby, kameňa ...
 2. Nechcete sa pri výbere podlahy obmedzovať úzkym výberom vzorov, odtieňov, tvarov parkiet a povrchových úprav? Vyberte si zo stoviek klasických aj moderných vzorov, tvarových variantov parkiet a odtieňov laminátových podláh, z ktorých mnohé nemožno u klasických materiálov dosiahnuť.
 3. Nechcete, aby podlaha po čase pôsobením svetla zmenila odtieň? Oceníte farebnú a vzorovú stálosť laminátovej podlahy bez ohľadu na vyrobenú šaržu.
 4. Nechcete si robiť starosti s poškodením podlahy nábytkom, chodením, spadnutou cigaretou, pazúrikmi domácich miláčikov? Vysoká tvrdosť laminátových podláh odolá takmer všetkým škodlivým vplyvom, ktoré by podlahu z prírodných materiálov poškodili.
 5. Nechcete podlahu každých niekoľko rokov renovovať ? Laminátové podlahy majú vysokú oteruvzdornosť - nášľapná vrstva ani lak sa nezošlapáva a nemusí sa obnovovať.
 6. Viete, že prírodné podlahy vyžadujú čas od času povrchovú úpravu natieraním ochrannou vrstvou tvrdeného laku ? Pri laminátovej podlahe nie je potrebná žiadna povrchová úprava - podlaha je pripravená na použitie ihneď po pokládke a nemusí sa teda ani renovovať.
 7. Radi by ste si zaobstarali podlahové vykurovanie, ale nechcete aby sa Vám kvôli tomu pokrútila alebo popraskala podlaha? Laminátové podlahy sú vhodné pre podlahové vykurovanie vďaka veľkej tepelnej priepustnosti a tvarovej stálosti.
 8. Chcete kúpiť novú podlahu a mať nadlho po starostiach? Laminátové podlahy majú dlhú životnosť - 10 až 30 rokov podľa kvality a typu podlahy

Ak ste odpovedali na väčšinu otázok ÁNO, potom je pre Vás laminátová podlaha tou najlepšou voľbou.

Laminátová podlahaLepená alebo plávajúca laminátová podlaha - čo by ste mali vedieť ...

V posledných rokoch väčšina zákazníkov, uvažujúcich o položení novej laminátovej podlahy, automaticky vyžaduje položenie podlahy plávajúcim spôsobom. Napriek tomu skúsenosti nielen nášho Podlahárstvo ukazujú, že plávajúce laminátové podlahy majú okrem svojich predností aj niekoľko závažných nevýhod, o ktorých by investor mal pred finálnym rozhodnutím vedieť. Alternatívou k plávajúcim podlahám je pevné nalepenie laminátovej podlahy k podkladu. 

Pred voľbou spôsobu pokládky laminátovej podlahy odporúčame poradiť sa s naším odborníkom (odoslať dopyt), ktorý posúdi vhodnosť pokládky podlahy v plánovanom priestore plávajúcim alebo lepeným spôsobom a odporučí Vám technológiu, vedúcu k Vašej spokojnosti s budúcou laminátovou podlahou. Pravdepodobne Vám tak ušetrí neplánované skoré náklady s prípadnou opravou alebo výmenou chybne položenej podlahy.

 

 

O výhodách a nevýhodách plávajúcich a lepených podláh sa dočítate v článku Vyberáme podlahu .  


 

Čo zahŕňa služba Pokládka laminátových podláh Liptovský Mikuláš

Pokládka podlahy z laminátuNaši podlahári v Liptovskom Mikuláši  majú dlhoročné skúsenosti s laminátovými podlahami mnohých výrobcov. Dokážu spoľahlivo rozlíšiť medzi lacnými materiálmi, ktoré Vám po nákupe a položení prinesú veľa starostí, a osvedčenými kvalitnými laminátovými podlahami s garantovanými vlastnosťami podlahy

Preto Vám radi pomôžeme s výberom laminátovej podlahy, vhodnej pre Vami zamýšľaný účel.

Naše podlahárstvo Podlahy Liptovský Mikuláš zabezpečí dovoz vybranej podlahy až k Vám domov kdekoľvek v Liptovskom Mikuláši a v Žilinskom kraji. 

Hlavnou náplňou práce nášho podlahárstva je však odborná pokládka laminátovej podlahy vrátane demontáže a odvozu starej podlahoviny a prípadnej stavebnej sutiny. 


Laminátové podlahy Liptovský Mikuláš - dodáme, dovezieme a položíme laminátovú podlahu kdekoľvek v Liptovskej oblasti

 

Prídeme rozmerať, poradiť a spočítať podlahy z laminátu až k Vám domov ...

Laminátové podlahy Liptovský Mikuláš a Žilinský kraj


 


Podlahárstvo Oblasť obhospodarovaná našimi podlahármi - Liptovský Mikuláš a Žilinský kraj
Podlahárstvo Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Dolný Kubín, Kraľovany, Liptovský Hrádok, Pribylina, Liptovská Osada

 

 

 
dispečink-podlahářství Liptovský MikulášDispečing - laminátové podlahy Liptovský Mikuláš

 

Dispečing podlahárskych služieb – Požiadavky na dodávky laminátových podláh, pokladanie laminátových plávajúcich aj lepených podláh a ďalšie podlahárske služby v Liptovskom Mikuláši a v Žilinskom kraji.

 
TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • dodávku / kladenie podlahy
 • renováciu pôvodnej podlahy
 • dodávku / pokládku koberca
 • iný dopyt na podlahárske služby

Telefon podlahy Slovensko 

dopyt podlahy liptovsky-mikulas

 Pre otázky na podlahárske služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim podlahárom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba Podlahárstvo - laminátové podlahy Liptovský Mikuláš

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe:

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené 

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín 7 dní v týždniStručný prehľad služieb Podlahy Liptovský Mikuláš ...