Podlahářství EKOMPLEX

Korkové podlahy Košice | Kladenie korkových podláhKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši podlahári Slovenská republika

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

Korkové podlahy - keď má byť ľahká chôdze potešením

 Korok je drevitý materiál, vymykajúce sa vlastnostiam bežného dreva. Medzi jeho špecifické vlastnosti sa radia predovšetkým jeho mäkkosť a pružnosť, výborná tepelná i akustická izolácia, protišmykový povrch a príjemný pocit pri chôdzi. Preto sú aj dnes korkové podlahy veľmi obľúbené a možno sa s nimi stretnúť v mnohých podobách. Navyše korkové podlahy odporúčajú lekári ako zdravé podlahy, ktoré šetrí Vaše kĺby .  

 


Kladenie korkových podláh Košice

Pokládka korkové podlahyPonúkame predaj, dovoz a pokládku korkových podláh v Košiciach a v Košickom kraji skúsenými podlahármi.  Pokladáme korkové podlahy plávajúcim aj lepeným spôsobom s dôrazom na čo najmenšie obmedzenie prevádzky v byte / firme, kde pokládka korkové podlahy prebieha.

  


Prodáváme a pokládáme korkové podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník korkových podlah 


  

Pozor pri nákupe korkové podlahy

Položíme akúkoľvek korkovú podlahu zakúpenú u nás iv iných obchodoch. Napriek tomu odporúčame využiť poradenských služieb našich podlahárstev pred výberom novej podlahy. Na trhu sa objavuje veľké množstvo nekvalitných výrobkov a tiež v Košiciach  a v v Košickom kraji možno ľahko zakúpiť korkovú podlahu, nespĺňajúce kritériá potrebná pre jej kvalitnú pokládku a bezproblémovú prevádzku . Často nie je cena korkové podlahy jediným ukazovateľom jej kvality a očakávanej životnosti.

  

Podlahy Košice a okolie

Mapa
Podlahárske služby pre mesto Košice a okolné obce vykonáva podlahárstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Košice


Telefony

  

Cenová ponuka pokládky korkové podlahy rýchlo a pohodlne

 • V pokoji a pohodliu Vášho domova posúdite našu ponuku pokládky korkovej podlahy, prípadne ju môžete porovnať s ponukami konkurencie, a Vám bude plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na položenie Vašej novej korkovej podlahy. 
 • Materiál na k podlahy v Košiciach či v Košickom kraji môžete výhodne objednať priamo u nás, prípadne si ho zabezpečíte sami..
 •  

   

   


  Lepená alebo plávajúca korková podlaha - čo by ste mali vedieť 

  V posledných rokoch väčšina zákazníkov , uvažujúcich o položenie novej korkovéj podlahy, automaticky vyžaduje položenie podlahy plávajúcim spôsobom.

  Korková podlaha

  Napriek tomu skúsenosti nielen nášho podlahárstva ukazujú, že plávajúce korkové podlahy majú okrem svojich predností aj niekoľko závažných nevýhod, o ktorých by investor mal pred finálnym rozhodnutím vedieť. Alternatívou k plávajúcim podlahám je pevné nalepenie korkové podlahy k podkladu. 

  Pred voľbou spôsobu pokládky korkové podlahy odporúčame poradiť sa s naším odborníkom (odoslať dopyt), ktorý posúdi vhodnosť pokládky podlahy v zamýšľanom priestore plávajúcom alebo lepeným spôsobom a odporučí Vám technológiu, vedúce k Vašej spokojnosti s budúcej korkovou podlahou. Pravdepodobne Vám tak ušetria neplánovanej skoré náklady s prípadnou opravou alebo výmenou chybne položené podlahy.

   

  O výhodách a nevýhodách plovoucích a lepených podlah se dočtete v článku Vyberáme podlahu .  


   

  Čo zahŕňa služba Kladenie korkových podláh Košice

  Pokládka podlahy z korkuNaši podlahari v Košiciach majú dlhoročné skúsenosti s korkovými podlahami mnohých výrobcov. Dokážu spoľahlivo rozlíšiť medzi lacnými materiálmi, ktoré Vám po nákupe a položení prinesú veľa starostí, a osvedčenými kvalitnými korkovými podlahami s garantovanými vlastnosťami podlahy

  Preto Vám radi pomůžeme s výběrem korkové podlahy, Vhodné pre Vami zamýšľaný účel

  Naše podlahárstvo Podlahy Košice  zabezpečia dovoz vybranej podlahy až k Vám domov kdekoľvek v Košiciach a v v Košickom kraji.

  Hlavnou náplňou práce nášho podlahárstva je však odborná pokládka korkové podlahy vrátane demontáže a odvozu starej podlahoviny a prípadné stavebné sutiny.  


   

  Korkové podlahy Košice - dodáme , dovezieme a položíme korkovú podlahu kdekoľvek na východnom Slovensku

   

  Rozmerať, poradiť a spočítať prídeme korkovú podlahu až k Vám domov ...

  Korkové podlahy Košice a Košický kraj


   


  Podlahárstvo Oblasť, obsluhovaná našimi podlahármi - Košice a Košický kraj
  Podlahárstvo Košice Košice, Modrava nad Bodvou, Turňa nad Bodvou, Mníšek nad Hronom, Margecany, Michaľany (podlahy Košice)

   

   

   
  dispečink-podlahářství KošiceDispečing - korkové podlahy Košice

   

  Dispečing podlahárskych služieb- požiadavky na dodávky korkových podláh , pokladanie korkových plávajúcich aj lepených podláh a ďalšie podlahárske služby v Košiciach a v v Košickom kraji. 

   

  TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

    Chcem ponuku na ...

  • dodávku / pokládku podlahy
  • renováciu pôvodnej podlahy
  • dodávku / pokládku koberca
  • iný dopyt na podlahárske služby

  Telefón podlahy Slovensko

  dopyt podlahy kosice

   Pre otázky na podlahárske služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim podlahárom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt na plávajúce podlahy. Všetky otázky zaslané týmto dotazníkom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu..


   

  Prevádzková doba podlahárstva - korkové podlahy Košice

  Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

  Pondelok 7.00 – 19.00
  Utorok 7.00 – 19.00
  Streda 7.00 – 19.00
  Štvrtok 7.00 – 19.00
  Piatok 7.00 – 19.00
  Sobota zatvorené
  Nedeľa zatvorené

  Posielať dopyty formulármi nám môžete 24 hodín 7 dní v týždni